برنامه هاي دهه فجر حوزه دانسگاهي بايد پربارتر از سال هاي قبل باشد

برگزیده های زانست

  برنامه هاي دهه فجر حوزه دانسگاهي بايد پربارتر از سال هاي قبل باشد

  چاپفرستادن به ایمیل

   


  رئیس جهاد دانشگاهی کردستان گفت: برنامه‌های در نظر گرفته شده در حوزه دانشجویی در دهه فجر امسال باید پربارتر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.  به گزارش زانست ايران به نقل از خبرگزاری فارس  ، حمیدرضا مجردی ظهر ديروز در نخستین جلسه کمیته دانشجویی و دانشگاهیان ستاد دهه فجر کردستان اظهار کرد: شهدا نهال انقلاب را آبیاری و تبدیل به درختی تنومند کردند که از گزند دشمنان در امان است.
  وی با تأکید بر اینکه باید مراسمات امسال بهتر از سال‌های گذشته برگزار شود، اظهار کرد: باید با برنامه‌ریزی درست نسبت به انجام این امر مهم مبادرت ورزید.
  رئیس جهاد دانشگاهی کردستان افزود: ستاد مرکزی برگزاری این برنامه‌ها با توجه به نامگذاری امسال به نام سال حماسه سیاسی و اقتصادی شعار اصلی این دهه را پیشرفت و عدالت در سایه حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ذکر کرد.
  مجردی افزود: روز شنبه 12 بهمن به نام امام، ولایت و رهبری، روز یکشنبه 13 بهمن به نام انقلاب اسلامی، شکوفایی فرهنگ هنر و تمدن اسلامی، روز دوشنبه 14 بهمن به نام انقلاب اسلامی، خودباوری نهضت ملی و امید به آینده نامگذاری شده است.
  وی افزود: روز سه‌شنبه 15 بهمن به نام انقلاب اسلامی، گفتمان دینی تثبیت ارزش‌های الهی و عدالت‌گستری، روز چهارشنبه 16 بهمن به نام انقلاب اسلامی، مردمسالاری دینی، پیشرفت و توسعه متوازن نامگذاری شده است.
  رئیس جهاد دانشگاهی کردستان خاطرنشان کرد: 17 بهمن ماه به نام انقلاب اسلامی ایمان، جهاد و شهادت، 18 بهمن ماه به نام انقلاب اسلامی، اتحاد ملی وحدت امت اسلامی و حکومت جهانی حضرت مهدی نامگذاری شده است.
  مجردی خاطرنشان کرد: 19 بهمن به نام انقلاب اسلامی، دفاع همه‌جانبه و اقتدار و امنیت ملی، 20 بهمن به نام انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی، استکبارستیزی و حمایت از مستضعفان نامیده شده است.
  وی تصریح کرد: روز 21 بهمن ماه به نام انقلاب اسلامی، سبک زندگی اسلامی، منزلت زن و تحکیم بنیان خانواده و روز 22 بهمن به نام انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نامیده شده است.
  رئیس جهاد دانشگاهی کردستان افزود: عنوان و ارتباط روزها در تصمیم‌گیری برای اجرای برنامه‌ها مهم است و باید در سال‌جاری با توجه به تغییر رویکرد در سیاست خارجی حساسیت و دقت بیشتری در برگزاری برنامه‌های داشته باشیم.
  مجردی خاطرنشان کرد: هدایت برنامه‌ها به سمت استفاده از اعضای هیئت علمی و دانشجو محوری به منظور علمی ‌کردن برنامه‌ها یک ضرورت است که باید به طور کامل نسبت به اجرای این مهم اقدام کنیم.
  وی در پایان ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه برگزاری باشکوه برنامه‌های دهه مبارک فجر توسط دانشجویان و اساتید و کارمندان تمام دانشگاه‌های استان کردستان فراهم شود.
  {jcomments on}

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 5815 کليک ها ايجاد شده در دوشنبه, 16 دی 1392 ساعت 07:31 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 919

  آخرین اخبار سنندج