دلهره مديران از دوربين برنامه ريگا

برگزیده های زانست

  دلهره مديران از دوربين برنامه ريگا

  چاپفرستادن به ایمیل


  اداره آموزش و پرورش دیواندره از حضور دوربین صدا و سیما در مدارس روستایی این شهرستان ممانعت به عمل می آورد و ظاهرا مدیران آموزش و پرورش چنین دستوری داده اند.
   

   به گزارش زانست ايران به نقل از کُردتودی، مدتی است که برنامه ای از صدا و سیمای مرکز کردستان با عنوان "ریگا" پخش می شود که معمولا به روستاهای کردستان سر می زند و از زندگی روستانشینی و مشکلات آن ها حکایت ها نقل می کند اما مدتی است که عوامل برنامه ی ریگا روستاهای دیواندره را برای گزارش انتخاب کرده اند؛ منطقه ای که آنجا هوا بس ناجوانمردانه است، منطقه ای که زمستانش زودتر و تابستانش دیرتر شروع می شود.
   
  اما چیزی که جالب است و در این روزها شاهد آن در این برنامه هستیم ممانعت از ورود دوربین های صداوسیما کردستان به مدارس این روستاهاست؛ دلیل آن مشخص نیست ولی چیزی که مشخص است امکانات نامناسب این مدارس می باشد که طبیعتا خوشایند مدیران کل و همچنین مردم استان نیست.
   
  به نظر می رسد که در بیشتر مدارس روستاهای دیواندره به جای گاز و امکانات گرمایی مناسب هنوز از بخاری های نفتی نامناسب استفاده می شود که با شنیدن این موضوع حادثه ی تلخ شین آباد در ذهن متبادر می گردد که امیدواریم هیچ وقت و هیچ گاه چنین اتفاقی نیافتد اما برای پیشگیری از این موضوع لازم است مشکلاتمان را در منصه ی ظهور بگذاریم تا حداقل فکری به حال آن شود.
   
  طبیعتا مطرح کردن این نوع مشکلات از دوربین صداوسیمای مرکز کردستان علاوه بر همدلی با مردم باعث همیاری سایر مسؤولان استانی و کشوری خواهد شد.
   
  آیا وضعیت مدارس روستاهای ما به قدری افتضاح است که حاضر به نشان دادن مشکلات آن نیستیم؟ ما هیچوقت نمی توانیم با پنهان کاری و آمار غلط مشکلاتمان را حل کنیم.
   
  آنکه را حساب پاک است از محاسبه چه باک است، پس حسابتان پاک نیست که می ترسید!
  {jcomments on}

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 6603 کليک ها ايجاد شده در یکشنبه, 01 دی 1392 ساعت 11:07 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 772

  آخرین اخبار سنندج