برگزاری نخستین همایش ملی مدیریت یکپارچه شهری در دانشگاه آزاد سنندج

برگزیده های زانست

  برگزاری نخستین همایش ملی مدیریت یکپارچه شهری در دانشگاه آزاد سنندج

  چاپفرستادن به ایمیل


  نخستين همايش ملي مديريت يكپارچه شهري و نقش آن در توسعه پايدار شهري از امروز  26 آذر به مدت دو روز در دانشگاه آزاد سنندج برگزار میشود.

   


  به گزارش خبرنگار زانست ایران, اين همايش براي اولين بار توسط دانشگاه آزاد اسلامي واحد سنندج با همکاری فرماندهی انتظامی استان، استانداری، شهرداری سنندج، شهرداری بانه، اتاق تعاون کردستان، ستاد مبارزه با مواد مخدر و شرکت سرمایه‌گذاری استان کردستان برگزار خواهد شد.

  اين همايش دو روزه، از امروز سه شنبه 26 آذرماه جاری آغاز و تا چهارشنبه 27 آذرماه ادامه خواهد داشت.

  اصلی ترین محورهای برگزاری این همایش پنج بحث مدیریت شهری، بوم‌شناسی، ریخت‌شناسی و مسائل سلامت زیست محیطی شهری، مدیریت شهری سیاست‌ها و استراتژی‌های توسعه و امنیت پایدار شهری، آسیب‌های شهری و مدیریت پژوهش‌های شهری، مدیریت شهری و اقتصاد پایدار شهری و مدیریت شهری و فرهنگ پایدار شهری است.
  هدف از برگزاري این همایش بررسي نقش، جایگاه و تاثیر نهادهای مختلف دولتی در مدیریت شهری، بررسي نقش، جایگاه و تاثیر شهروندان در تحقق توسعه پایدار شهری، نحوه تعاملات نهادهای مختلف با هم و اثر متقابل آنها بر شهروندان در راستای توسعه پایدار شهری و ارائه راهکارهایی جهت نقش آفرینی بیشتر نهادهای دولتی و غیردولتی و شهروندان در پروسه توسعه پایدار شهری است.
  پس از اعلام فراخوان 150 مقاله از سرتاسر كشور به دبيرخانه همايش ارسال كه از اين ميان 70 اثر بعنوان مقالات برگزيده انتخاب شد.
  در زمان برگزاري اين همايش 30 مقاله به صورت سخنراني و 40 مقاله نيز بصورت پوستر ارائه خواهد شد.
  {jcomments on}

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 5449 کليک ها ايجاد شده در سه شنبه, 26 آذر 1392 ساعت 13:20 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 728

  آخرین اخبار سنندج