تجليل از برگزيدگان مسابقه نجات تخم مرغ

برگزیده های زانست

  تجليل از برگزيدگان مسابقه نجات تخم مرغ

  چاپفرستادن به ایمیل

   


  طي مراسمي از پنج تيم برگزيده مسابقه نجات تخم مرغ تجليل شد.

   


  به گزارش خبرنگار زانست ايران، علي محمدپناه مسئول بسيج دانشجويي استان كردستان در مراسم تجليل از برترين هاي مسابقه نجات تخم مرغ كه ظهر ديروز در تالار مولوي دانشگاه كردستان برگزار شد اظهار كرد: برگزاري چنين مسابقاتي باعث ميشود كه دانشجويان دروسي را كه بصورت تئوري در دانشگاه فرا گرفته اند با خلاقيت و ابتكار عمل خود عملياتي كنند و در راستاي توليد علم و دانش گام بردارند.
  وي با بيان اينكه توليد علم باعث توليد ثروت و قدرت ميشود گفت: اميد است با برگزاري چنين مسابقات علمي، خلاقيت و نواوري را در محيط دانشگاه هاي استان و در بين دانشجويان شكوفا كنيم.
  محمدپناه ابراز اميدواري كرد كه در آينده اي نزديك مسابقات علمي ويژه اي در سطح دانشگاه هاي استان كردستان به همت بسيج دانشجويي برگزار خواهد شد كه باعث پويايي، نوآوري و خلاقيت در بين دانشجويان خواهد شد.
  وي در پايان از اساتيد و مدير گروه هاي رشته هاي فيزيك و مكانيك دانشگاه كردستان كه در اجرا و برگزاري مسابقه نجات تخم مرغ به مجموعه بسيج دانشجويي كمك كردند تشكر و قدرداني كرد.
  در ادامه مراسم، حجت الاسلام صفي زاده معاون فرهنگي دانشگاه كردستان با بيان اينكه مسابقاتي نظير مسابقه نجات تخم مرغ نشاط و شادي وصف ناپذيري را در بين دانشجويان ايجاد كرد گفت: نشاط همراه با كسب علم و دانش باعث پيشرفت و ترقي دانشجويان در محيط دانشگاه ميشود.
  وي افزود: اسلام ديني است كه توصيه به نشاط، شادي و تحرك ميكند  كه نشاط روح باعث شادابي و سلامت جسم انسان ميشود.
  صفي زاده حركت بسيج دانشجويي استان كردستان را در جهت برگزاري مسابقات علمي و پژوهشي در راستاي توليد خلاقيت ستود و ان را مايه پيشرفت دانشجويان در مباحث عملي و علمي دانست.
  در پايان مراسم از پنج تيم برگزيده در اين مسابقه با اهدا لوح و هديه تقدير به عمل آمد.

  گفتنی است,  مسابقه نجات تخم مرغ روز شنبه 20 آذر با حضور 30 تیم دانشجویی, به همت ناحیه بسیج دانشجویی در دانشگاه کردستان برگزار شد که در این مسابقه دانشجویان باید سازه هایی را طراحی میکردند که تخم مرغ را از ارتفاع 15 متری سالم به سطح زمین میرساند.
   


  {jcomments on}

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 5986 کليک ها ايجاد شده در سه شنبه, 26 آذر 1392 ساعت 12:41 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 727

  آخرین اخبار سنندج