کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | میزان بدهی من کمتر از مبلغ اعلام شده بود

برگزیده های زانست

  میزان بدهی من کمتر از مبلغ اعلام شده بود

  چاپفرستادن به ایمیل


  رئیس جدید واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی کردستان میزان بدهی خود در زمان تصدی‌گری ریاست واحد تحقیقات را کمتر از مبلغ اعلام شده دانست و گفت: این بدهی به صورت وام بلند مدت بوده و تکرار سخن درباره آن کاری را از پیش نمی‌برد و تنها سبب افزایش کدورت خواهد شد.

   


  به گزارش زانست ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم ، شاهین فکور امروز در مراسم معارفه خود در دانشگاه علوم تحقیقات مجتمع امام خمینی(ره) اظهار کرد: فراهم کردن فرصت خدمت‌گذاری در مقام و مسولیت های مختلف برای افراد لازم است و در این راستا تلاش و همت برای شکل دادن، رشد و توسعه دانشگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
  وی گفت: مودت، صمیمیت و همدلی در بدنه مدیریتی و برای پیش برد اهداف متعالی در دانشگاه لازم است تا عامل ترویج خدمت شود و از مولفه‌های اصلی این کار قدرشناسی و قدردانی از خدمات مدیران قبلی به پاس خدمات‌شان است.
  رئیس جدید واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی کردستان  تصریح کرد: عامل بودن به دین اسلام در بدنه مدیریتی از وظایف و رسالت های اصلی مدیران است که باید در مقام و جایگاه خود به آن اهتمام داشته باشند.
  وی گفت: در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد سنندج بیش از 3 هزار دانشجو مشغول تحصیل هستند که با توجه به تعداد کم اعضای هیئت علمی به ازای هر 600 دانشجو تنها یک عضو هیئت علمی وجود دارد.
  فکور افزود: واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد کردستان نیاز به نگاه مدیریتی توأم با وحدت دارد و لازم است برای رشد آن اعضای علمی افزایش یابد تا سبب توسعه و رشد دانشگاه در دراز مدت شود.
  وی گفت: از اهداف عالی دانشگاه و چشم انداز آن تبدیل دانشگاه به یک دانشگاه معتبر در استان و منطقه است، همچنین شناخته شدن در عرصه‌های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و هنری، ارتقا کیفیت دانشگاه در بخش آموزشی، درآمدزایی و تلاش برای تعمییق ارزش های اسلامی از دیگر اهداف مهم مسئولان است.
  .

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 3734 l تاریخ ارسال دوشنبه, 25 آذر 1392 ساعت 21:40 توسط زانست ایران l کد خبری: 726

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج