راه اندازی کلینیک خدمات روانشناسی

برگزیده های زانست

  راه اندازی کلینیک خدمات روانشناسی

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد کردستان  از راه اندازی کلینیک خدمات روانشناسی و مرکز کردستان شناسی در آینده ای نزدیک خبر داد.


  به گزارش زانست ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم ,محمدقربان کیانی امروز در مراسم معارفه رئیس علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان در مجتمع امام خمینی(ره) سنندج اظهار کرد:‌ ابزار و امکانات لازم در دانشگاه آزاد اسلامی برای گام نهادن در مسیر توسعه مهیاست.
  وی گفت:‌ خدمات ارزشمندی در مدت اخیر در دانشگاه آزاد شکل گرفته است و تعداد دانشجویان واحد علوم تحقیقات از 600 نفر به 3 هزار و 400 دانشجوی ثبت نامی ارتقاء یافته که از این تعداد 2 هزار و 500 نفر دانشجوی انتخابی هستند.
  دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد کردستان تصریح کرد:‌ ظرفیت های موجود در  دانشگاه آزاد بسیار بالاست و لازم است منابع درآمدی موجود صرف ساخت و ساز و رشد فیزیکی مجموعه شود تا با حمایت و تعامل کامل رشد و ارتقاء علمی آن هم فراهم شود.
  وی گفت:‌ در یک سال اخیر 173 مقاله اس آی ای، 73 مقاله آی ای اس، 12 همایش منطقه‌ای ملی و بین‌المللی در مجموعه برگزار شده و در چند روز آینده این مجموعه در تلاش است 3 مجله خود را به 5 مجله علمی ارتقاء دهد تا زمینه پژوهش بیشتر فراهم شود.
  دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد استان کردستان خاطرنشان کرد:‌ دانشگاه آزاد کردستان موفق به ارائه طرح پژوهانه، ساخت بازوی هوش مصنوعی و هواپیمایی بدون سرنشین شده و یکی از اعضای هیئت علمی آن به عنوان چهره برتر علمی  انتخاب شده است.
  وی گفت:‌ از دیگر فعالیت‌های مدت اخیر ایجاد انضباط مالی، تقلیل هزینه‌های غیر ضروری، کیفی سازی براساس اصلاح چارت، پرداخت تسهیلات بانکی به کارکنان، فعال کردن شوراها و کمیته‌ها و بازبینی طرح جامع آموزشی در راستای توسعه علمی بوده است.
  کیانی از راه اندازی مرکز کردستان‌شناسی و کلینیک خدمات روانشناسی که در حال اخذ مجوز هستند خبر داد و گفت:‌ چندین همایش‌ها، کرسی آزاد اندیشی و نشست‌های تخصصی در حوزه فرهنگی این دانشگاه برگزار شده که بیانگر توجه و اهتمام ویژه در این مرکز به بخش فرهنگی است.
  {jcomments on}

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 5714 کليک ها ايجاد شده در دوشنبه, 25 آذر 1392 ساعت 21:31 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 725

  آخرین اخبار سنندج