شاهین فکور رئیس واحد علوم و تحقیقات سنندج شد

برگزیده های زانست

  شاهین فکور رئیس واحد علوم و تحقیقات سنندج شد

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  با حضور عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، شاهین فکور به عنوان رئیس جدید واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی کردستان منصوب شد.

   


  به گزارش زانست ایران به نقل از  خبرگزاری تسنیم , بهمن یزدی‌صمدی عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی امروز در مراسم معارفه رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی کردستان که محل مجتمع امام خمینی(ره) سنندج برگزار شد اظهار کرد:‌ در چند سال اخیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج توانسته رشد چشمگیری داشته باشد و همکاری و تعامل مدیران دو واحد استان و مرکز سنندج می‌تواند موجب تعالی علمی کردستان شود.
  وی گفت:‌ با توجه به موقعیت واحد علوم تحقیقات استان کردستان لازم است همکاری دو جانبه مدیران سبب رونق واحدها شود تا کل مجموعه را سرآمد منطقه و کشوری کند.
  عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد:‌ واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی کردستان و مدیران آن خود را ملزم به انجام فعالیت و خدمت در این مجموعه می‌دانند تا موجبات رشد علمی کردستان را فراهم کنند.
  وی به ایجاد برخی از تغییرات در دانشگاه آزاد خبر داد و گفت:‌ در تغییرات به وجود آمده برخی مناطق حذف شده‌اند تا با جایگزین کردن هیئت امنای استانی ارزش بخشی افزایش پیدا کند.
  یزدی‌صمدی خاطرنشان کرد:‌ از این پس وظیفه اجرای وظایف و خدمات بر عهده هیئت امنای استان و کادر اجرایی آن بوده که دبیر هیئت امنای استان کردستان نیز بر عهده رئیس واحد مرکز سنندج است.
  وی افزایش همدلی و همکاری را با توجه به ظرفیت‌های استان لازم دانست و آن را تنها عامل رشد و توسعه عنوان کرد که نیاز به توجه ویژه دو رئیس استان و مرکز سنندج دارد.
  در این مراسم شاهین فکور به عنوان رئیس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان و محمدقربان کیانی به عنوان دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی کردستان منصوب شد.
  {jcomments on}

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 6179 کليک ها ايجاد شده در دوشنبه, 25 آذر 1392 ساعت 21:22 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 724

  آخرین اخبار سنندج