اردوی جهادی باعث خودسازی و دیگرسازی می شود

برگزیده های زانست

  اردوی جهادی باعث خودسازی و دیگرسازی می شود

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج  گفت: حضور خالصانه دانشجویان جهادگر برای خدمت به خلق خدا در مناطق محروم باعث خودسازی و دیگرسازی می شود.

   

  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛ صبح امروز جمعی از روسا و مسئولین دانشگاه های استان کردستان به همراه مسئولین بسیج دانشجویی استان کردستان از فعالیت های انجام شده دانشجویان بسیجی جهادگر مستقر در دو شهرستان قروه و بیجار بازدید کردند تا از نزدیک در جریان خدمات انجام شده دانشجویان در روستاهای محروم استان قرار گیرند.

   

  در حاشیه حجت الاسلام بیابانی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُرددانش اظهار داشت: امروز با دیدن تلاش, کوشش و خدمت دانشجویان جهادگر و بسیجی به مردم مناطق محروم دو شهرستان قروه و بیجار روحیه گرفتیم و نتیجه و خروجی تربیت مراکز آموزش عالی استان را دیدیم.

   

  وی افزود: این دانشجویان جهادگر که از امکانات رفاهی که در شهر دارند دست کشیده اند و در این مناطق محروم خالصانه برای خدمت به خلق خدا زحمت می کشند در واقع به نوعی جهاد با نفس را تمرین می کنند.

   

  مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج با بیان اینکه خدمت به خلق خدا جهاد اکبر است گفت: امروز این دانشجویان با نیت خالصانه خدمت به مردم مناطق محروم  جهاد می کنند و یاد شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس را زنده می کنند.

   

  وی به اثرات معنوی اردوهای جهادی اشاره کرد و گفت: حضور این دانشجویان با نیت خدایی هم باعث خودسازی می شود و هم دیگر سازی .

   

  حجت الاسلام بیابانی تاکید کرد: با توجه به اینکه این دانشجویان مدیران و مسولان آینده کشور هستند با حضور خود در این اردوها فرصتی پیدا میکنند که از نزدیک با عمق مشکلات و محرومیت های مردم آشنا می شوند و فردا در پست های مدیرتی و در تصمیم گیری های کلان کشور از محرومان حمایت بیشتری می کنند.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 137 کليک ها ايجاد شده در چهارشنبه, 18 شهریور 1394 ساعت 20:09 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5653

  آخرین اخبار سنندج