حضور 550 دانشجوی جهادگر کردستانی در قلب مناطق محروم استان

برگزیده های زانست

  حضور 550 دانشجوی جهادگر کردستانی در قلب مناطق محروم استان

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان  گفت: امروز 550 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های سطح استان کردستان 10 روز از بهترین اوقات فراغت خود را برای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم مناطق محروم انتخاب کرده اند.

  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛ صبح امروز جمعی از روسا و مسئولین دانشگاه های استان کردستان به همراه مسئولین بسیج دانشجویی استان کردستان از فعالیت های انجام شده دانشجویان بسیجی جهادگر مستقر در دو شهرستان قروه و بیجار بازدید کردند تا از نزدیک در جریان خدمات دانشجویان در روستاهای محروم استان قرار گیرند.

   

  در حاشیه این بازدید علی محمدپناه مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان اظهار داشت: امروز 550 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های سطح استان کردستان 10 روز از بهترین اوقات فراغت خود را برای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم مناطق محروم انتخاب کرده اند.

   

  وی افزود: این دانشجویان جهادگر حاصل و خروجی تربیت شما مسئولین و اساتید دانشگاه های استان هستند که خودشان را وقف خدمت به مردم مناطق محروم می کنند.

   

  محمدپناه گفت: این 550 دانشجو در روستاهای محروم چهار شهرستان قروه, بیجار, سقز و مریوان در حوزه های عمرانی, کشاورزی, پزشکی, آموزشی, فرهنگی و ... هر آنچه را که در توان داشته باشند برای رفع محرومیت انجام می دهند.


  مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان تصریح کرد: دانشجویان جهادگر بومی استان کردستان از 10 شهریور به مدت 12 روز در این مناطق حضور دارند و 22 شهریور این اردوها همزمان با برگزاری یادواره شهدای یکی از روستاهای محروم به کار خود پایان می دهد.

   

  وی تاکید کرد: همانطور که این دانشجویان در سنگر علم و دانش در مراکز دانشگاهی حضوری فعال دارند امروز نیز در سنگر جهاد و محرومیت زدایی با حضور خالصانه خود هر آنچه در توان و تخصص دارند برای زدودن گرد محرومیت از چهره این روستاها انجام می دهند.

   

  محمدپناه گفت: رضایتمندی مردم از حضور این دانشجویان چنان بالا است که امروز درخواست های مکرری از طرف دهیاری ها, بخشداری ها, شوراها و مردم برای حضور گروه های جهادی در سایر روستاهای اطراف را دریافت کرده ایم.

   

  وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم خادمان خوبی برای این دانشجویان باشیم و در راستای پاسخگویی به ندای رهبر فرزانه مان در جهت خدمت به محرومین لبیک گفته باشیم و بتوانیم گامی موثر در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم برداریم.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 131 کليک ها ايجاد شده در چهارشنبه, 18 شهریور 1394 ساعت 19:24 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5652

  آخرین اخبار سنندج