آغار بکار بیست و سومین سمینار شیمی آلی ایران در دانشگاه کردستان

برگزیده های زانست

  آغار بکار بیست و سومین سمینار شیمی آلی ایران در دانشگاه کردستان

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  صبح امروز بیست و سومین سمینار شیمی آلی ایران در دانشگاه کردستان با حضور 450 استاد و دانشجو رشته شیمی کشور برگزار شد و از 9 نفر از پیشکسوتان و برگزیدگان عرصه شیمی کشور تجلیل شد.

   

  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛ افتتاحیه بیست و سومین سمینار شیمی آلی ایران صبح امروز با حضور 450 شرکت‌کننده از جمله اساتید و دانشجویان عرصه شیمی کشور در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد.

  در این مراسن دکتر کمال امانی دبیر این سمینار گفت: 568 مقاله به دبیرخانه بیست و سومین سمینار شیمی آلی ایران ارسال شده بود که تنها 5 مقاله آن رد شد و مابقی پذیرفته شد که از این تعداد نیز 9 مقاله برتر آن در این سمینار به صورت سخنرانی  و بقیه در قالب پوستر ارائه خواهد شد.

   

  وی خاطرنشان کرد: از اساتید برجسته‌ای دعوت شده است تا علاوه بر ارائه مقالات برتر، آنها هم سخنرانی علمی داشته باشند که همه آنها از بزرگان شیمی کشور هستند.

   

  در این مراسم از اردشیر خزائی دکتری شیمی آلی (پلیمر) دانشگاه منچستر انگلستان و استاد نمونه کشوری دانشگاه بوعلی همدان و ملک‌طاهر مقصودپور نویسنده 203 مقاله آی‌اس‌آی و مولف و مترجم 10 عنوان کتاب از دانشگاه سیستان و بلوچستان تجلیل شدند.

   

  در مراسم افتتاحیه بیست و سومین سمینار شیمی آلی از عبدالجلیل مستشاری مدیر مرکز تحقیقات صنایع شیمیایی و فعال در زمینه تبدیل دانش فنی به تولید، نویسنده مقالات متعدد و فعال در حوزه داروها تجلیل به عمل آمد.

   

  سیدحبیب فیروزآبادی از بنیانگذاران دانشگاه شیراز، برنده جایزه اول خوارزمی، نویسنده 400 مقاله علمی و عضو دائم فرهنگستان علوم کشورهای در حال توسعه یکی دیگر از تجلیل شوندگان در افتتاحیه بیست و سومین سمینار شیمی آلی ایران در دانشگاه کردستان بود.

   

  عیسی یاوری یکی دیگر فعالان عرصه شیمی و صاحب 500 مقاله علمی، محمدعلی زلفی‌گل دبیر انجمن شیمی ایران و علی خلفی‌نژاد پژوهشگر برگزیده دانشگاه شیراز در سال 92 و صاحب 150 مقاله علمی هم از جمله افرادی بودند که در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.

   

  همچنین از حسن لاریجانی بنیانگذار رشته شیمی در دانشگاه کردستان و مولف چندین کتاب در این رشته و کمال امانی دبیر بیست و سومین شیمی آلی ایران در این مراسم تجلیل شد.

   

  در این سمینار سه روزه شرکت‌کنندگان در کنار حضور در پنل‌های تخصصی و کارگاه های اموزشی که با حضور اساتید و پیشکسوتان شیمی کشور برگزار می‌شود، از برخی نقاط گردشگری شهر سنندج و همچنین شهرستان های بانه و مریوان هم بازدید کنند.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 127 کليک ها ايجاد شده در سه شنبه, 17 شهریور 1394 ساعت 12:46 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5648

  آخرین اخبار سنندج