دانشجویان باید با بینش عمیق سیاسی مسائل را تحلیل کنند

برگزیده های زانست

  دانشجویان باید با بینش عمیق سیاسی مسائل را تحلیل کنند

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان به نقشو جایگاه ویژه مجموعه دانشگاهی در جامعه اشاره کرد و گفت: افراد مختلفی در بیرون از دانشگاه درصدد هستند که در انتخابات پیش رو دانشجویان را افراد خود کنند, چون میدانند اگر دانشجویان را با خود همراه کنند مطمئنا موفق خواهند شد پس باید هوشیار و آگاه باشید و با بینش و بصیرت عمیق سیاسی مسائل را تحلیل کنید.

   

  .kurddanesh

  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛ علی محمدپناه مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان در مراسم افتتاحیه طرح ولایت استانی که با حضور 150 دانشجوی بسیجی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد اظهار داشت: با توجه به اینکه امروز دشمنان دین و انقلاب درصدد تغییر باورها, عقاید و افکار مردم هستند شما دانشجویان که جزو بدنه نخبگانی جامعه ما هستید باید مسلح به سلاح علم و ایمان باشید تا بتوانید در مقابل توطئه دشمنان بایستید.

  وی افزود: امروز مجموعه دانشگاهی مورد توجه ویژه دشمنان ماست چرا که میدانند اگر بتوانند افکار دانشجویان ما را با چیزی که خودشان میخواهند مشغول کنند در برنامه ریزی های خود موفق می شوند.

  وی بر لزوم هوشیاری دانشجویان در جامعه تاکید کرد و گفت: اگر امروز آگاهی کافی به مسائل و مباحث پیرامون خود نداشته باشید و تهدیدات و آسیب ها را نشناسید در خواب غفلت به سر خواهید برید و در دام دشمن خواهید افتاد.

  محمدپناه تصریح کرد: اگر بدانیم که در محیط پیرامونی ما چه میگذرد براساس این شناخت موضعگیری مناسب را اتخاذ خواهیم کرد و دیگر در پازل دشمن بازی نخواهیم کرد.

  مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان یادآور شد: امروز شما دانشجویان بسیجی باید رسالت خود را به عنوان یک دانشجو انقلابی دریابید و براساس بینش و آگاهی و درک موقعیت ها بدانید که یک جایی تکلیف این است که سکوت کنید, یک جایی تکلیف اعتراض و تجمع و جای دیگر تکلیف صدور بیانیه و یا گفتگوی منطقی است و لازمه این نوع حرکت داشتن بصیرت و شناخت است.

  وی به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: افراد مختلفی در بیرون از دانشگاه درصدد هستند که در این انتخابات دانشجویان را افراد خود کنند, چون میدانند اگر دانشجویان را با خود همراه کنند مطمئنا موفق خواهند شد پس باید هوشیار و آگاه باشید و با بینش و بصیرت عمیق سیاسی مسائل را تحلیل کنید.

  محمدپناه ادامه داد: فقط پاس کردن چندین واحد درسی در دانشگاه دردی را از جامعه دوا نخواهد کرد بلکه باید در کنار تحصیل علم به تحصیل مهارت های زندگی, معرفت و مبانی اعتقادی نیز بپردازیم تا بتوانیم فردی مفید برای خود, خانواده و جامعه باشیم.

  مسئول بسیج دانشجویی کردستان گفت: اصلی ترین سرمایه هر جامعه ای نیروی انسانی آن جامعه است اگر نیروی انسانی متعهد, متخصص و کارآمد تربیت کنیم باعث توسعه و پیشرفت جامعه میشویم.

  وی در ادامه به دوره خط امام استانی اشاره کرد و افزود: این دوره از امروز به مدت 10 روز و با حضور 150 دانشجوی بسیجی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار می شود.


  وی تصریح کرد: در این دوره که بصورت شبانه روزی انجام می شود مبانی اندیشه اسلامی در چهار فصل معرفتی, بصیرتی, مهارتی و تربیتی- اخلاقی به دانشجویان آموزش داده می شود.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 65 کليک ها ايجاد شده در یکشنبه, 11 مرداد 1394 ساعت 07:24 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5474

  آخرین اخبار سنندج