امکان تحصیل در دو رشته دانشگاهی در دانشگاه پیام نور کردستان

برگزیده های زانست

  امکان تحصیل در دو رشته دانشگاهی در دانشگاه پیام نور کردستان

  چاپفرستادن به ایمیل  اسکندر مرادی سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان اظهار داشت: دانشجویان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و حتی دکترا نیز می توانند در یک رشته دیگر در مقطع کارشناسی به صورت همزمان تحصیل نمایند و پذیرش دانشجو در رشته دوم بدون نیاز به آزمون ورودی و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

   


  به گزارش کُرددانش؛  اسکندر مرادی سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان ضمن اعلام این خبر  گفت : دروس گذرانده شده در رشته فعلی در رشته دوم معادل سازی خواهد شد و این مهم از جمله ویژگی هایی است که در دانشگاه پیام نور و در گستره 520 مرکز و واحد در سطح کشور درنظر گرفته شده است.

  وی گفت: مراحل پذیرش بدون آزمون دانشجویان مقطع کارشناسی در همه مراکز و واحدهای این دانشگاه آغاز شده و تا 10 مرداد ادامه دارد.

  وی گفت: پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور برای همه شاغلین، کنکوری ها، علاقه مندان به تحصیل در مقاطع کارشناسی برای سال تحصیلی 94-95 و از طریق سوابق تحصیلی آغاز شده است.

  وی اظهار کرد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از مزایای این نوع پذیرش بهره مند شوند.

  وی گفت: اختیاری بودن حضور دانشجو در کلاس های دروس نظری، شهریه مناسب نسبت به سایر دانشگاه ها، امکان تحصیل برای افراد شاغل، ارائه مدرک معتبر و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات و امکان تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی از جمله مزایای این طرح است.

  وی افزود: امکان مهمان دائم و موقت به شهر مورد نظر دانشجو در طول تحصیل، امکان معرفی مهمان اضطراری و تعیین حوزه امتحانی طبق درخواست دانشجو و آزمون های الکترونیکی پایان ترم و مشاهده نمرات بلافاصله پس از اتمام آزمون از دیگر مزایای این طرح است.  وی خاطرنشان کرد: هم اکنون در مرکز سنندج 55 رشته کارشناسی و پنج رشته کارشناسی ارشد، در مرکز سقز 28 رشته کارشناسی و سه رشته ارشد، در مرکز بیجار 25 رشته کارشناسی و دو رشته ارشد و همچنین در مرکز مریوان 22 رشته کارشناسی و یک رشته ارشد دایر است.

  مرادی ادامه داد: در واحد قروه 10 رشته ، در واحد دیواندره 16 رشته، در واحد بانه 14 رشته، در واحد کامیاران شش رشته، در واحد سروآباد چهار رشته و در واحد حسن آباد یاسوکند دو رشته در مقطع کارشناسی فعال است و علاقه مندان می توانند هر کدام از این رشته ها را انتخاب نمایند.
   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 101 کليک ها ايجاد شده در جمعه, 09 مرداد 1394 ساعت 10:27 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5468

  آخرین اخبار سنندج