چهارمین دوره مسابقات ملی رباتیک آزاد کردستان آغاز شد

برگزیده های زانست

  چهارمین دوره مسابقات ملی رباتیک آزاد کردستان آغاز شد

  چاپفرستادن به ایمیل

   
   
  چهارمین دوره مسابقات ملی رباتیک آزاد کردستان روز چهارشنبه با حضور تیم هایی از استان های سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج آغاز شد.
   
  کُرددانش
  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛ گوران حسنی فر دبیرعملی چهارمین دوره مسابقات ملی رباتیک آزاد کردستان در آیین افتتاحیه این مسابقات، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج یکی از بزرگترین قطب های رباتیک در غرب کشور است و امسال برای چهارمین سال این مسابقات را برگزار می کند.
  وی گفت: 93 تیم از استان های سراسر کشور برای شرکت در این مسابقات ثبت نام کردند که پس از داوری 46 تیم به عنوان تیم های برتر برای شرکت در این مسابقات انتخاب شدند.
  گوران حسنی فر با بیان اینکه تیم های شرکت کننده در این مسابقات در شش لیگ تقسیم بندی شده است، افزود: در لیگ نمایشگاهی 9 تیم، مسیر یاب ویژه 10 تیم، مسیر یاب ساده هفت تیم، جنگجوی سنگین وزن 9 تیم، جنگجوی سبک وزن دو تیم و لیگ پرنده نیز 9 تیم حضور دارند.
  وی گفت: مرحله ثبت‌نام برای شرکت در چهارمین دوره مسابقات ملی رباتیک دانشگاه آزاد کردستان از یک بهمن آغاز و تا پایان 20 بهمن ماه امسال انجام گرفت.
  حسنی‌فرد تصریح کرد: با توجه به استقبال بسیار خوبی که از سوی علاقمندان و تیم‌های مختلف صورت گرفت زمان ثبت‌نام برای حضور در این مسابقات تا پنجم اسفند ماه تمدید شد.
  به گفته وی هدف از برگزاری این مسابقات, توسعه علم رباتیک و استفاده آن در صنعت، آشنایی مردم با علم رباتیک و آشنایی در زمینه استفاده از ربات ها، تاسیس شرکت های دانش بنیان و تولید ثروت از طریق علم است.
  {jcomments on}
   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 886 کليک ها ايجاد شده در چهارشنبه, 20 اسفند 1393 ساعت 17:37 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 4665

  آخرین اخبار سنندج