کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | تألیف کتاب درسی دانشجویان پیام‌نور کشور توسط استاد کردستانی

برگزیده های زانست

  تألیف کتاب درسی دانشجویان پیام‌نور کشور توسط استاد کردستانی

  چاپفرستادن به ایمیل

   
  عضو علمی دانشگاه پیام نور استان کردستان موفق به تألیف کتاب " کاربرد نانوفناوری در علوم پایه" ویژه دانشجویان سراسر کشور شد.
   
  کُرددانش
  به گزارش کُرددانش به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان؛ دکتر اسکندر مرادی اظهار داشت: شهریار سعیدیان عضو هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور استان موفق به تألیف کتاب"کاربرد نانوفناوری در علوم پایه" ویژه دانشجویان مراکز و واحدهای پیام نور کشور شده است.
  اسکندر مرادی افزود: این کتاب ارزشمند در هشت فصل تدوین شده است و موضوعاتی همچون مروری بر فناوری نانو، طبقه‌بندی نانومواد، روش‌های سنتر و شناسایی نانومواد، کاربرد شیمی در فناوری نانو، نانوفیزیک، کاربرد نانوفناوری در ریاضی، نانوفناوری زیستی و فناوری نانو در علوم زمین را دربر می‌گیرد.
  وی خاطرنشان کرد: این استاد کردستانی تاکنون موفق به تدوین و تألیف چندین کتاب مهم دیگر در حوزه علوم پایه شده که از جمله این آثار می‌توان به مشارکت در ترجمه کتاب زیست‌شناسی کمپبل زیر نظر خانه زیست‌شناسی به عنوان بهترین  کتاب سال دانشجویی در سال 1385 ، مشارکت در ترجمه و ویراستاری کتاب بیوشیمی استرایر 2007، ترجمه کتاب اکولوژی کمپبل  ویرایش 2006، مشارکت در ترجمه کتاب بیولوژی عمومی سولمون را اشاره کرد.
  مرادی افزود: مشارکت در تالیف کتاب کاربرد نانوفناوری در علوم پایه با همکاری اعضا علمی دانشگاه پیام نور در سال 93 و ترجمه کتاب بیولوژی عمومی کمپبل 2007 با همکاری گروه علمی خانه زیست شناسی از دیگر خدمات این استاد کردستانی است.
  سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان تصریح کرد: شهریار سعیدیان عضو علمی پیام نور کردستان دارای 25 مقاله علمی چاپ شده بوده و برای اعتلای نام ایران اسلامی نیز تاکنون در مجامع علمی بسیاری همچون هفدهمین سمپوزیوم منطقه ای مهندسی شیمی در کشور تایلند 21-23 نوامبر 2010 و 28 امین کنگره بین‌المللی باغبانی در کشور پرتقال افتخارآفرینی کرده است.
  مرادی افزود: ارائه مقاله در کنگره بیوفیزیک فرانسه، عضو ارشد انجمن مهندسی محیط و زیست‌شناسی، شیمی آسیا اقیانوسیه، عضو انجمن بیوشیمی ایران از سال 1383، عضو هیات مولفه و مترجمین خانه زیست‌شناسی، کسب رتبه برتر و مقام اول در سیزدهمین دوره کتاب سال دانشجویی دانشگاه تهران به خاطر ترجمه کتاب زیست‌شناسی کمپبل از دیگر افتخارات این استاد کردستانی در مجامع علمی داخل و خارج از کشور است.
  سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان در پایان اعلام کرد: این استاد کردستانی هم‌اکنون کتاب " بیوشیمی معدنی" ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد از انتشارات پیام نور را نیز در دست تدوین دارد که در آینده نزدیک این تألیف ارزشمند نیز روانه بازار می‌شود.
   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 45 l تاریخ ارسال چهارشنبه, 13 اسفند 1393 ساعت 09:15 توسط زانست ایران l کد خبری: 4615

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج