کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | اردوی راهیان نور باعث تقویت روحیه ایثار و شهادت در قشر جوان می شود

برگزیده های زانست

  اردوی راهیان نور باعث تقویت روحیه ایثار و شهادت در قشر جوان می شود

  چاپفرستادن به ایمیل

   
   
  فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: حضور جوانان در اردوی راهیان نور باعث تقویت روحیه ایثار, شهادت و از خودگذشتگی می شود و یکی از بهترین کارهای فرهنگی است که اثرش در افکار و اندیشه جوانان ما ماندگار خواهد شد. 
  کُرددانش
  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛ سردار محمد حسین رجبی امروز در مراسم اعزام نخستین کاروان دانشجویی راهیان نور استان کردستان اظهار داشت: شهدا با ایثار جان خود امنیت و اسایش امروز را برای ما به ارمغان اوردند و امروز دین بزرگی بر گردن ما دارند.
  وی افزود: این سفر با سفرهای دیگر متفاوت است چون این یک سفر معنوی، ارزشی و فرهنگی است هرچند که در مدت چهار روز سفر آن همه عظمت دوران دفاع مقدس و جبهه‌های نور بیان نمی‌شود ولی باز هم خوب است. 
  فرمانده سپاه بیت المقدس تاکید کرد: بطور قطع اعزام کاروان راهیان نور و حضور جوانان در مناطق عملیاتی و دیدن حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس می تواند بسیاری از نقشه های دشمن را خنثی و برای ارائه الگوی مناسب به دانشجویان موثر باشد.
  سردار رجبی گفت: در این برهه پرتلاطم حوادث که در منطقه و دنیا وجود دارد کشور عزیزمان با عظمت و اقتدار و متمایز از سایر کشورها در امنیت و آسایش است.
   
  وی تصریح کرد: در حال حاضر حربه دشمنان مانند گذشته کارساز شده است و دشمن نیروهای مزدور را به میدان فرستاده که با قرائت دروغین از دین علیه دین استفاده ‌کنند.
  سردار رجبی تاکید کرد: این مزدوران به نام دین مسلمان را می‌کشند و به جنایات خود به عنوان یک وظیفه دینی افتخار می‌کنند که می‌طلبد ما و بویژه جوانان و دانشگاهیان بیشتر از گذشته در این ارتباط هوشیار باشیم.
   
  وی ادامه داد: رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس با عزمت ایستادند و افتخار آفریدند و امروز ما مدیون خون ریخته شده هزاران شهید این مرزوبوم هستیم.
   
  فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: مردم استان کردستان در مسیر دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و خاک میهنمان با تقدیم 6000 شهید نهایت ایثار و فداکاری را انجام دادند.
  فرمانده سپاه کردستان همچنین گفت: امروز به برکت عظمت و فداکاری شهیدان, جمهوری اسلامی در عرصه جهانی تاثیرگذار بوده و می‌تواند در حل مناقشات حرفی برای گفتن داشته باشد.
   
  سردار رجبی گفت: اگر دشمنان بدانند که ما در باورها و قدرت ضعف داریم کوچک‌ترین رحمی به ما نمی‌کنند اما چون می‌دانند جوانان ما در صورت نیاز مانند شهدای خود در 8 سال دفاع مقدس به صورت تمام قد از کشور دفاع خواهند کرد هیچ اقدامی انجام نمیدهند.
   
  فرمانده سپاه کردستان خطاب به دانشجویان گفت: که به درستی از این فرصت پیش آمده اردوی راهیان نوراستفاده کنند و با درک درست از روایت راویان مناطق, واقعیت‌های دفاع مقدس را در هنگام برگشت به جامعه انتقال دهند.
   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 107 l تاریخ ارسال یکشنبه, 10 اسفند 1393 ساعت 12:41 توسط زانست ایران l کد خبری: 4588

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج