کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | رفع مشکل پذیرش دانشجو از سلیمانیه عراق در دانشگاه‌های کردستان

برگزیده های زانست

  رفع مشکل پذیرش دانشجو از سلیمانیه عراق در دانشگاه‌های کردستان

  چاپفرستادن به ایمیل

   
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه‌های قبلی، مشکل مربوط به پذیرش دانشجو از سلیمانیه عراق در دانشگاه‌های استان کردستان رفع شد و این دانشجویان می‌توانند در دانشگاه‌های این استان به تحصیل بپردازند.
   
  کُرددانش
  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛  طیب قدیمی، در جلسه جمع‌بندی مباحث کمیته‌ها که با حضور استانداران کردستان و سلیمانیه عراق در استانداری کردستان برگزار شد، به مفاد برخی از تفاهم نامه هایی که در گذشته با سلیمانیه عراق منعقد شده بود اشاره و برخی از توافقات جدید را نیز مطرح کرد.
  وی اظهار کرد: در راستای تفاهم نامه قبلی، تبادل اساتید دانشگاه های کردستان ایران و سلیمانیه عراق اجرایی و همچنین فرصت مطالعاتی دوره‌های کوتاه مدت دوره‌های تحقیقاتی و پژوهشی نیز انجام می شود.
  قدیمی با اشاره به رفع مشکل پذیرش دانشجو از سلیمانیه عراق در دانشگاه های استان کردستان، عنوان کرد: همچنین دانشجویان می توانند رشته های اطفال، متخصص زنان، پزشکی عمومی، دندانپزشکی، مدیریت بیمارستان، پرستاری بخش های ویژه و ... به تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی کردستان اقدام کنند.
  وی در پایان یادآور شد: همچنین مجوز فعالیت یک شعبه دانشگاه پیام نور در استان سلیمانیه عراق نیز به تصویب رسیده است.
   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 79 l تاریخ ارسال شنبه, 09 اسفند 1393 ساعت 08:12 توسط زانست ایران l کد خبری: 4579

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج