کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | استادان حوزه و دانشگاه هم به «سرزمین برادری» پیوستند

برگزیده های زانست

  استادان حوزه و دانشگاه هم به «سرزمین برادری» پیوستند

  چاپفرستادن به ایمیل  دبیر اتحادیۀ بین‌المللی امت واحده، از حضور استادان و اعضای هیئت‌ علمی حوزه و دانشگاه، در قالب کاروان‌های «سرزمین برادری»، همزمان با آخر این هفته، به استان های کردستان، گلستان و سیستان و بلوچستان خبر داد.

   

  کُرددانش

  به گزارش کُرددانش به نقل از روابط‌ عمومی اتحادیۀ بین‌المللی امت واحده، سیدسلیم غفوری گفت: چهره های برجسته علمی، هنری و ورزشی کشور در قالب کاروان‌های سرزمین برادری روزهای 29 بهمن الی 3 اسفندماه مهمان اهل‌سنت استان‌های «سیستان‌وبلوچستان»، «کردستان» و «گلستان» هستند.
   
  وی، ضمن اعلام اسامی برخی از اساتید حوزه و دانشگاه که به عنوان مشارکت کننده در این حرکت حضور دارند، افزود: حجت‌الاسلام دکتر عبدالکریم بی‌آزار شیرازی، حجت‌الاسلام دکتر محسن الویری، دکتر علی انتظاری، دکتر محمد جواد حق‌شناس و دکتر فروز رجایی‌فر این کاروان را همراهی می کنند.
   
  دبیر اتحادیه امت واحده، تصریح کرد: اسامی اعلام شده تنها برخی از اعضای کاروان‌های «سرزمین برادری» است و اسامی چهره‌های برجسته‌ای که در این حرکت ملی حضور دارند به مرور در هفته جاری اعلام خواهد شد.
   
  غفوری، افزود: پیش از این اعلام شده بود رضا امیرخانی، حبیب احمدزاده، محمدحسین جعفریان، مصطفی رحماندوست، محمدرضا شهیدی فرد و محمدحسین قدمی نیز به عنوان اعضاء مشارکت کننده در این حرکت ملی حضور دارند.
   
  کاروان‌های «ایران، سرزمین برادری» در روزهای پایانی بهمن به سه استان گلستان (مناطق شرقی استان)، کردستان و سیستان‌وبلوچستان سفر می‌کند.
   
   «دیدار رودررو با مردم»، «گفت وگو با علما، نخبگان و هنرمندان مؤثر سه استان کردستان، گلستان و سیستان و بلوچستان»، «تجلیل از فعالان عرصۀ وحدت» و ... برخی از برنامه‌های این سفر سه روزه را تشکیل می‌دهد.
   
   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 73 l تاریخ ارسال دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 06:33 توسط زانست ایران l کد خبری: 4435

  آخرین اخبار سنندج