چهار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کردستان دایر شد

برگزیده های زانست

  چهار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کردستان دایر شد

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  کُرددانش؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: چهار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (پائیزه) با عنوان طرح بازگشایی مدارس در برخی از نقاط کردستان برپا شد.

  محمد دره وزمی گفت: در راستای تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم استان کردستان، سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با محوریت سازمان های صنفی در مقطع زمانی 18 تا 28 شهریور جاری اقدام به برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا، طرح بازگشایی مدارس در سطح استان می کند.
  وی گفت: این چهار نمایشگاه که در مرکز استان و تعدادی دیگر از مراکز شهرستان های تابعه برپا شده است در قالب 140 غرفه در مرکز استان و به صورت شناور و به مدت 10 روز برگزار می شود.
  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان ادامه داد: در این نمایشگاه ها کالاهایی نظیر نوشت افزار، پوشاک، مانتو، مواد غذایی-آشامیدنی، کیف مدارس، دفترچه تحصیلی و آرایشی و بهداشتی و همچنین کالای مرتبط با ایام بازگشایی مدارس عرضه می شود.
  دره وزمی یادآور شد: در این نمایشگاه ها کالاهای مرتبط با این ایام با 15 تا 20 درصد زیر قیمت بازار عرضه می شود.
  وی بیان کرد: در این نمایشگاه ها برای کنترل کیفیت کالای مورد عرضه و رعایت قیمت آنها، کمیته های بازرسی و نرخ گذاری و کمیته کنترل کیفیت فعال می شوند.
  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: در خصوص شهرستان هایی که تمایل به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ندارند، گفت: بر اساس ماده 84 قانون نظام صنفی در هر شهرستانی که تمایل به عرضه مستقیم کالا وجود ندارند، فروش فوق العاده (حراج) در سطح واحدهای صنفی اعمال خواهد شد.ک/3

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 71 کليک ها ايجاد شده در شنبه, 21 شهریور 1394 ساعت 12:01 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5666

  آخرین اخبار سنندج