کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | اختراع جدید دانشجویان ایرانی «وای‌فای لامپ» رونمایی می‌شود

برگزیده های زانست

  اختراع جدید دانشجویان ایرانی «وای‌فای لامپ» رونمایی می‌شود

  چاپفرستادن به ایمیل

   
   
  کُرددانش؛ نشست خبری مراسم رونمایی از "وای‌فای لامپ" (گلوری) هیجدهم اسفندماه با حضور لاله افتخاری مؤسس و رئیس فراکسیون حمایت از مخترعان، نخبگان، نوآوران مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.
   
  نشست خبری مراسم رونمایی از "وای‌فای لامپ" (گلوری) و همچنین سایت اینترنتی این محصول ساعت 10 هیجدهم اسفندماه با حضور لاله افتخاری مؤسس و رئیس فراکسیون حمایت از مخترعان، نخبگان، نوآوران مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.
  دانشجویان دانشگاه تهران در قالب یکی از مجموعه‌های نوآور ایرانی، برای اولین بار محصولی را معرفی می‌کنند که امکان یکپارچه‌سازی و گسترش شبکه اینترنت "وای‌فای" را به صورت پیوسته و هوشمند در قالب یک لامپ کوچک (و شکل‌های دیگر) به وجود آورده‌اند.
  "وای فای لامپ" یک لامپ هوشمند به فاصله 50 متر اینترنت "وای‌فای" را منتشر می‌کند، به نحوی که با تعداد محدودی از آن یک محوطه چند هکتاری را بدون استفاده از کابل مجهز به شبکه اینترنت کرد.
  کم هزینه بودن، سادگی و سرعت نصب بسیار بالا تنها بخشی از ویژگی این محصول است. همچنین با این محصول امکان مدیریت اینترنت و روشنایی محیط با یک ریموت و حتی به صورت اینترنتی فراهم شده و گام نویی در پروژه خانه هوشمند است.
  تسنیم
   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 61 l تاریخ ارسال یکشنبه, 17 اسفند 1393 ساعت 12:02 توسط زانست ایران l کد خبری: 4638

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج