آغاز ثبت نام اردوی راهیان نور دانشجویان استان کردستان

برگزیده های زانست

  آغاز ثبت نام اردوی راهیان نور دانشجویان استان کردستان

  چاپفرستادن به ایمیل


  مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان از آغاز ثبت نام اردوی راهیان نور ویژه دانشجویان دانشگاه های استان کردستان خبر داد.

  کُرددانش
  علی محمدپناه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُرددانش اظهار داشت: ثبت نام اردوی راهیان نور ویژه دانشجویان استان کردستان از امروز تا پایان بهمن ماه ادامه دارد و تمام دانشجویان دانشگاه های استان کردستان می توانند برای حضور در این اردو ثبت نام کنند.

  وی گفت: این اردو از 10 اسفند الی 27 اسفند در قالب دو کاروان برادران و دو کاروان خواهران به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.


  محمدپناه افزود: دانشجویان علاقه مند می‌توانند برای ثبت نام در این اردو به دفاتر بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه های استان کردستان مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.


  مسئول بسیج دانشجویی تصریح کرد: دانشجویان در این سفر معنوی از مناطق دوکوهه، شلمچه، طلائیه، فتح‌المبین، فکه، هویزه، چزابه و...بازدید خواهند کرد.  مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان تصریح کرد: 8 سال دفاع مقدس آینه تمام نمای ملتی است که با تکیه بر نام خدا از میهن دفاع کرد و امروز کاروان راهیان نور این غنای ایمان و رشادت را به نسلی که شاهد آن همه رشادت نبود منتقل می‌کند.

  وی آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار، شهادت، رشادت, ساده‌ زیستی و دلاور مردی‌های غیور مردان و رزمندگان اسلام و بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس را از جمله اهداف برگزاری این اردو عنوان کرد.

  محمدپناه  تاکید کرد: اردوهای راهيان نور در پيوند نسل جديد با نسل جنگ تحميلي و آشنايي جوانان با واژه‌هاي عشق، ايثار و از خودگذشتگي نقش انکارناپذیری دارد و باعث می شود که ياد و خاطره حماسه‌آفرينان هشت سال دفاع مقدس که براي حفظ نظام و ارزش‌هاي اسلامي از تمام علايق دنيا گذشتند زنده نگه داشته شود.


   
  وی گفت: قشر فرهیخته دانشگاهی با شرکت در اردوهای راهیان نور بیش از پیش با ایستادگی‌ها و مقاومت‌های دلیرانه فرزندان این آب و خاک آشنا شده و با الگوگیری از آنها در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و مقابله با دشمن استوارتر گام برمیدارند.
  {jcomments on}

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 2003 کليک ها ايجاد شده در دوشنبه, 13 بهمن 1393 ساعت 08:26 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 4309

  آخرین اخبار سنندج