کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | جذب و بکارگیری نیرو در راستای برنامه تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

برگزیده های زانست

  جذب و بکارگیری نیرو در راستای برنامه تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کردستان از جذب و بکارگیری نیروی های بهداشتی درمانی در راستای مصوبات مقام عالی وزارت به منظور تامین  نیروی انسانی در مراکز  بهداشتی درمانی تابعه این دانشگاه در سراسر  استان خبر داد.
   
  کُرددانش
  به گزارش کُرددانش؛  سیف الله مرادی به عقد قرارداد خدمات پرستاری با شرکتهای دارای صلاحیت اشاره کرد و گفت :  در این راستا تاکنون  176 نفر کادر پرستاری در قالب بخش خصوصی حداکتر تا بیست و پنجم اسفند ماه جاری در بیمارستانهای تابعه دانشگاه شروع بکار خواهند کرد.
   وی با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی درمانی در حاشیه شهرهای استان گفت: قرارداد ارائه خدمات به این بخش نیز با فعالیت 38 پایگاه بهداشتی شهری منعقد گردیده است.
  مرادی گفت: این مراکز تا پایان سال تجهیز شده و حدود 120 نفر از کارشناسان بهداشتی در قالب خدمات بخش خصوصی در حاشیه شهرها مشمول برنامه تحول نظام سلامت در بخش بهداشت، شروع بکار خواهند کرد.
   
  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تصریح کرد: با توجه به مصوبه هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی کردستان و موافقت وزیر  بهداشت با جذب نیرو  به تعداد خروجی کارکنان از سیستم، تعداد  130 نفر نیروی بهداشتی، درمانی، اداری و مالی  در قالب آزمون استخدامی  قرار دادی که در تاریخ 22/12/93 برگزار می شود بکارگیری می شوند.   
   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 66 l تاریخ ارسال سه شنبه, 19 اسفند 1393 ساعت 09:45 توسط زانست ایران l کد خبری: 4652

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج