کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | پیاده روی جمعی کاروان نشاط و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

برگزیده های زانست

  پیاده روی جمعی کاروان نشاط و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

  چاپفرستادن به ایمیل

   
  همایش ورزشی پیاده روی و کوهپیمایی جمعی با عنوان "کاروان نشاط و سلامت" همزمان با سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز برگزار شد .
   
  کُرددانش
  به گزارش کُرددانش؛  در این همایش ورزشی مدیران، اساتید، اعضاء هیات علمی، دانشجویان، کارکنان و خانواده های آنها حضور داشتند.
  در این برنامه شرکت کنندگان با پیاده روی در محوطه مجموعه آموزشی پردیس دانشگاه، مسیرهایی از  تپه های اطراف محوطه را نیز کوهپیمایی کردند.
  برگزاری مسابقه طناب کشی در میان شرکت کنندگان از دیگر برنامه های ورزشی در این همایش بود و در پایان به 15 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.
   مراسم درختکاری و غرس 200  اصله نهال برنامه بعدی در این همایش نشاط و سلامت بود که در آن شرکت کنندگان بر حفظ فضای سبز و تاثیر آن در ایجاد نشاط و سلامت تاکید کردند.
  دکتر حسن معیری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان هدف از برگزاری این همایش ورزشی را  ایجاد روحیه نشاط و سرگرمی  و تشویق کارکنان به انجام فعالیت های بدنی منظم  برشمرد .
   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 71 l تاریخ ارسال یکشنبه, 17 اسفند 1393 ساعت 08:05 توسط زانست ایران l کد خبری: 4632

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج