کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | راه اندازی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در سطح دانشگاه های استان کردستان

برگزیده های زانست

  راه اندازی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در سطح دانشگاه های استان کردستان

  چاپفرستادن به ایمیل

   
   
  سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد کردستان از راه‌اندازی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در سطح دانشگا‌های استان خبر داد و گفت: امیدواریم با راه‌اندازی این سازمان بتوانیم فعالیت مؤثر و کارسازی را در سطح دانشگاه‌ها به انجام برسانیم.
   
  کُرددانش
  به گزارش کُرددانش به نقل از ایکنا؛ اعظم شریفیان، سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد کردستان امروز، 12 اسفندماه در دیدار با مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های استان اظهار کرد: فاصله جهاد دانشگاهی از دانشگاه های استان زیاد وبر همین اساس دسترسی به دانشجویان بسیار کم است.
   
  وی افزود: برای حضور مؤثر جهاد دانشگاهی در سطح دانشگاه‌ها برنامه‌های کاربردی و کارشناسی شده‌ای وجود دارد که اجرای شایسته و بایسته آن با حضور پرشور دانشجویان محقق خواهد شد.
   
  سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد کردستان با اشاره به تأثیرگذاری برنامه‌های فرهنگی در بین دانشجویان اعلام کرد: برای اثرگذاری هر چه بیشتر برنامه‌های فرهنگی باید دانشجویان را بیشتر درگیر کرد.
   
  وی از راه‌اندازی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در سطح دانشگا‌های استان خبر داد و عنوان کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این سازمان بتوانیم فعالیت مؤثر و کارسازی را در سطح دانشگاه‌ها به انجام برسانیم.
   
  شریفیان با تأکید بر فعالیت‌های دو جانبه جهاد دانشگاهی و دانشگاه کردستان اعلام کرد: رسالت اصلی جهاد دانشگاهی فعالیت در سطح دانشگاه‌هاست که امیدواریم با همکاری دانشگاه کردستان به عنوان دانشگاه مادر بتوانیم این رسالت خود را اجرایی کنیم.
   
  وی با اشاره به اینکه جزیره‌ای عمل کردن در بخش فرهنگی باعث عدم خروجی مناسب این فعالیت‌ها شده است، ادامه داد: اجرای چند برنامه فرهنگی اثرگذار و منسجم می تواند کارایی بیشتری داشته باشد.
   
  سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد کردستان از برگزاری ششمین همایش ملی آسیب‌های پنهان خبر داد و یادآور شد: ششمین همایش ملی آسیب‌های پنهان با محوریت «زیست دانشجویی» چهارم خرداد ماه در سنندج برگزار می‌شود.  
   
  در ادامه حجت‌الاسلام محمد شیخ‌الاسلامی، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های استان کردستان,  با تأکید برحضور مستمر جهاد دانشگاهی در سطح دانشگاه های استان اظهار کرد: حضور جهاد دانشگاهی در دانشگاه می‌تواند بسیار مؤثر و کارساز باشد.
   
  وی افزود: در راستای انجام برنامه‌های فرهنگی و مؤثر این دو نهاد علمی باید یک کمیته مشترک و دو جانبه از مسئولان جهاد دانشگاهی و دانشگاه کردستان به عنوان دانشگاه مادر استان تشکیل شود.
   
  مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های استان کردستان عنوان کرد: این کمیته می‌تواند کارها و برنامه‌هایی را که ما تعریف می‌کنیم، مدیریت کرده و به مرحله اجرا برساند.
   
  وی اعلام کرد: کمیته دو جانبه جهاد دانشگاهی و دانشگاه کردستان موجب قوی و مستحکم‌تر شدن روابط دو جانبه شده و نتایج مطلوبی از فعالیت آن به دست می‌آید.
   
  حجت‌الاسلام شیخ‌الاسلامی با اعلام اینکه مطالب و قول دادن های مساعد برای اجرای فعالیت‌های مختلف زیاد بیان می شود، افزود: تا زمانی که این مطالب و قول‌ها به قانونی که دیگران را مکلف به اجرای آن کند، تبدیل نشود، در حد شعار باقی می‌ماند.
   
  وی یادآور شد: کمیته دوجانبه به عنوان یک واحد نظارتی می تواند فعالیت های مصوب شده فی ما بین این دو ارگان را تا مرحله اجرا پیگیری کند.
   
   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 50 l تاریخ ارسال چهارشنبه, 13 اسفند 1393 ساعت 07:00 توسط زانست ایران l کد خبری: 4617

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج