کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | دلواپسیم در بحبوحه شنگولی مذاکرات، توافق نتراشیده، نخراشیده ای متولد شود/طنز دانشجویی

برگزیده های زانست

  دلواپسیم در بحبوحه شنگولی مذاکرات، توافق نتراشیده، نخراشیده ای متولد شود/طنز دانشجویی

  چاپفرستادن به ایمیل


  کُرددانش؛ دلواپسم، دلواپس هواهای دونفره، که خدایی نکرده، هفت قرآن در میان، خالی خالی( به تعبیر کلاه قرمزی خطاب به خاله نگار)، در بحبوحه شنگولی مذاکرات، توافق نتراشیده، نخراشیده ای متولد شود.
   

  اندر احوالات یار سفرکرده مان به بلاد کفر جهت ادامه مذاکرات خبر آمد که عزیز دلمان، آقا محمد جواد یک ربع ساعت در خیابان های اطراف محل مذاکرات، تحت تاثیر هوای دونفره به پیاده روی با یکی از گوریل های طرف مذاکره پرداخته اند، تا کور شود هر آنکه نتواند تحمل کند رفاقت و صمیمیت وزیر امور خارجه مان را با جان ( اسم همان گوریل).
   
  البته تعبیر گوریل منتسب به اینجانب نیست و اساسا بنده و امثال بنده جرات و جسارت استفاده از چنین الفاظی را برای یاران دلبند آقا محمد جواد نداریم و تنها وام گیری بود از رندی به نام حسن رحیم پور ازغدی.
   
  لازم میدانم تذکری دهم تا احیانا کسی از مشاهده این پیاده روی ذوق مرگ نشود. در تاریخ مشاهده نشده است که خصومت های چند ده ساله با خوش خوشان پیاده روی ربع ساعتی فیصله یابد لهذا اوصیکم به صبر و لنفسی، که گر صبر کنی دوران گذار به سر آید و کدخدا ( همان گوریل) با لنگ کفش بر میز مذاکرات کوبد و روز از نو و دردسر های تحریم از نو.
   
  جایی خواندم ( یادم نمی آید کجا ولی خواندم) جناب ظریف الممالک فرمودند این پیاده روی یک امر معمول است و در عرف دیپلماتیک غیر عادی نیست که برخی ها ( همان بی سوادان و معدودان و بی شناسنامه های معروف) دور برداشته اند و دلواپسی ها سر داده اند.
   
  راستش را بخواهید از خدا پنهان نیست از شما چه پنهان ما هم به سن تکلیف رسیده ایم . یعنی مدت هاست که به سن تکلیف رسیده ایم. از آن زمان که به این سن گرامی قدم نهادیم و رویم به دیوار سر و گوشمان جنبیدن گرفت و از برخی چیزهای خاک برسری خوشمان آمد ( از همان چیزهایی که موسوی میگفت) به سیاست هم علاقه مند شدیم. البته طبق رسم نامزدهای انتخابات احساس تکلیف کردیم که به سیاست علاقه مند شویم ( سن تکلیف است دیگر! احساس تکلیف می آورد). ذهنم را زیاد مرور میکنم ولی هرچه ذهنم را کند و کاو میکنم از سن تکلیفم تا کنون چیزی شبیه هوای دونفره که عرف معمول دیپلماتیک باشد را نمی یابم، آنهم هوای دونفره ای که یک طرفش گوریل ترین گوریل مذاکرات باشد!!!
   
  پیشنهاد : پیشنهاد میشود در مذاکرات آتی جهت هرچه فرح بخش تر بودن آن عرف معمول دیپلماتیک از زوج طلایی مذاکرات یعنی جناب جلیلی و سرکار خانم اشتون هم دعوت شود ( هرچه باشد دوتا هوای دونفره ارجح است بر یک هوای دونفره)
   
  دلواپسی : دلواپسم، دلواپس هواهای دونفره، که خدایی نکرده، هفت قرآن در میان، خالی خالی( به تعبیر کلاه قرمزی خطاب به خاله نگار)، در بحبوحه شنگولی مذاکرات، توافق نتراشیده، نخراشیده ای متولد شود که پدرش را نشناسیم و رسوایی اش بماند برای آقا محمد جوادمان. ( البته شما زیاد در این دلواپسی عمیق نشوید که کار دستمان میدهید)
  زیتون

   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 503 l تاریخ ارسال جمعه, 03 بهمن 1393 ساعت 17:34 توسط زانست ایران l کد خبری: 4205

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج