کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | مردم در حماسه 9 دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران کوبیدند

برگزیده های زانست

  مردم در حماسه 9 دی مشت محکمی بر دهان فتنه گران کوبیدند

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان کردستان گفت: 9 دی سال 88 آینه تمام نمای ملتی است که فهم, شعور و ولایتمداری در عرصه بین المللی را به نمایش گذاشتند و یکبار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و فتنه گران کوبیدند و اقتدار کشور را به همگان نشان دادند.

  کُرددانش

  حجت الاسلام محمد شیخ الاسلام در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُرددانش اظهار داشت: فتنه گران با گمان واهی به میدان آمده بودند اما نمی دانستند ملتی که آگاهانه نظام شاهنشاهی و سلطه را کنار می زند و هشت سال دفاع جانانه را با بذل بهترین عزیزانشان به پیش می برند و در مقابل تحریم ها می ایستند نشان از ایمان و باور عمیقی دارد که زدودن آن امکان پذیر نیست.

  وی افزود: هدف فتنه گران در فتنه سال 88 اجرای سیاست راهبردی فتنه گران برای نیل به اهدافشان, به میدان آوردن مطالبات و توقعات مردم در جهت برهم زدن انضباط اجتماعی و متزلزل کردن اقتدار مسئولین نظام در کنترل کشور, از بین بردن آبروی نظام در مقابل افکار عمومی خارج از کشور, سوق دادن مردم به سوی اهداف نامعلوم و در نهایت حضور بیگانگان برای سامان بخشیدن جامعه و به قدرت رسیدن عوامل فتنه بود.

  مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان کردستان با بیان اینکه فتنه بر امواج کاستی های جامعه و مطالبات توده مردم موج سواری می کند گفت: دانشگاه محلی برای زدودن کاستی های جامعه است تا بستر موج سواری از فتنه گران گرفته شود.

  وی وظیفه جنبش های دانشجویی در مهار فتنه را نگاه علمی عمیق جنبش های دانشجویی به دانشگاه جهت رفع مشکلات مردم دانست و تاکید کرد: جنبش های دانشجویی نباید از انگشت اشاره مقام معظم رهبری و حضرت امام راحل غافل شوند .

  شیخ الاسلام با بیان اینکه جنبش های دانشجویی باید به شناخت سیاسی خود قوت ببخشند و جریان ها را از مبدا پیداش آنها بشناسند و رصد کنند تصریح کرد: جنبش های دانشجویی با رصد عمیق جریانات و برنامه ریزی دقیق جهت شناساندن این نوع تفکرات به مردم می توانند جلوی توطئه و فتنه دشمنان داخلی و خارجی را بگیرند.

  مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان کردستان, بازخوانی حماسه 9 دی را یک ضرورت دانست و گفت: این بازخوانی درس عبرتی است و کمک می کند راه اصلی را گم نکنیم.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 723 l تاریخ ارسال دوشنبه, 08 دی 1393 ساعت 09:39 توسط زانست ایران l کد خبری: 4013

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج